آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

/, تازه ترین اخبار/آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مدیران اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت:
آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

آمادگی مجلس شورای اسلامی در کمک به تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز از سوی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مدیران اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت مورخ 1397/07/29 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، آقای سید کاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه تاریخ 1397/07/29 در جلسه شورای مدیران اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، حضور بهم رساندند.

ایشان در جلسه مذکور پس از اعلام اقدامات انجام گرفته از سوی مجلس شورای اسلامی درباره پیگیری مسائل اقتصادی و ارزی و جلسات با دولت، اعلام نمودند پیرو سلسله جلسات برگزار شده با وزارت بهداشت از سوی کمیسیون‌های مربوطه، کمیسیون اقتصادی مجلس آمادگی خود را برای هرگونه کمک در تأمین به موقع دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور اعلام می دارد.

لازم به ذکر است در این جلسه رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ضمن عرض خیر مقدم به آقای دکتر دلخوش و هیأت همراه پاره‌ای از اقدامات وزارت بهداشت در تأمین تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و آسان‌سازی و سرعت‌بخشی در اصلاح فرآیندها و صدور مجوزها از سوی اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت را بیان داشتند./ آیمد

ثبت ديدگاه