انتصاب اعضای جدید هیات امنای ارزی

/, تازه ترین اخبار, مهمترین اخبار/ انتصاب اعضای جدید هیات امنای ارزی

 انتصاب اعضای جدید هیات امنای ارزی

 

انتصاب اعضای جدید هیات امنای ارزی

سرپرست وزارت بهداشت در نخستین حکم خود اعضای جدید هیات امنای ارزی را منصوب کرد و از آنان خواست از تجارت‌گرایی و رقابت ناعادلانه با بخش خصوصی بپرهیزند.

دکتر سعید نمکی در این حکم، دکتر مهدی یوسفی، دكتر محمد توکلی، دکر غلامرضا اصغری، دکتر علیرضا یوسفی و دکتر جواد آقازاده را به‌عنوان عضو هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب  کرد.

در این حکم آمده است: «امید است با اتکال به خداوند بزرگه رعایت مصالح مردم، امانت‌داری و وسواس کافی در محافظت از بیت‌المال و استفاده از تمامی ظرفیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کشور اعم از بخش دولتی، خصوصی و سازمان‌های مردم‌نهاد در تهیه مایحتاج مردم، دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی، درمانی سراسر کشور موفق باشید.»

هم‌چنین در این حکم تاکید شده است: «بدیهی است [هدف] این نهاد که در روزهای سخت کشور با حضور انسان‌های پاکیزه و خدمت‌گزار تشکیل شد درآمدزایی و کار اقتصادی درون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نبود ہلکه تسهیل در رفع نیازهای عاجل مردم و مراکز آموزشی درمانی در شرایط پیچیده و مشکلی بود که بخش خصوصی نیز توان تهیه آن را نداشت. لذا پرهیز از تجارت‌گرایی، رقابت غيرعادلانه با بخش خصوصی به‌دلیل استفاده از رانت‌ها و معافیت‌های غیرمنطقی و نبود شفافیت اقتصادی از توصیه‌های اکید این‌جانب است که امیدوارم همه اعضاء محترم به عوان منشور اخلاقی پایبند باشند.

سرپرست وزارت بهداشت در پایان یادآور شده است: «بدیهی است هر گونه عدول از منشور فوق‌الذکر این‌جانب را از استمرار همکاری آن عزیزان مایوس خواهد کرد.»

ثبت ديدگاه