برگزاری دوره تخصصی بانکداری در شرایط تحریم

/, تازه ترین اخبار, مهمترین اخبار/برگزاری دوره تخصصی بانکداری در شرایط تحریم

برگزاری دوره تخصصی بانکداری در شرایط تحریم

دوره تخصصی بانکداری در شرایط تحریم با حمایت مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران با حضور استادان به نام از مؤسسه‌های منیجر انستیتو (Manager InstiTUT) و اجوکام(EDUCOM) آلمان مورخ ۲۵ و ۲۶ آذر ماه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران این دوره آموزشی در راستای سیاست‌های توسعه فعالیت‌های اقتصادی در حوزه بین‌الملل و تحریم‌های اعمال شده بر فعالیت‌های شرکت‌ها و بازرگانان ایرانی برگزار می‌کند و استادان دعوت‌شده، راهکارهای برون‌رفت از این محدودیت‌ها را در دوره‌های آموزشی مفصل و کاربردی به تجار و بازرگانان و شرکت‌هایی که در حوزه صادرات و واردات فعالیت دارند آموزش دهند.

«به‌کارگیری ابزارهای دیجیتالی در کسب و کار»، «تجارت الکترونیکی»، «بررسی مفاد قراردادهای تأمین مالی»، «پول الکترونیکی متمرکز»، «جمعیت‌شناسی کشور هدف برای مراودات مالی»، «ایجاد کیف پول دیجیتال و انتقال پول» و «آشنایی با تحریم و کارکرد و انواع آن» محورهای آموزشی این دوره است.

شرکت کنندگان در این دوره پس از گذراندن دوره، گواهینامه حضور بین‌المللی از مؤسسه منیجر اینستیتو آلمان، گواهینامه معتبر از مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و همچنین گواهی حضور مورد تأیید وزارت علوم دریافت خواهند کرد. این رویداد مورخ ۲۵ و ۲۶ آذر ماه سال جاری در سالن اجتماعات اتاق ایران برگزار می گردد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با آقای اسدی با شماره‌های ۰۹۳۶۶۲۹۷۴۸۳ و ۸۱۰۲۰ داخلی ۱۹۲۵ تماس بگیرند.

ثبت ديدگاه