لغو برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده برای پیشگیری از گسترش کرونا

/, اخبار روز, تازه ترین اخبار/لغو برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده برای پیشگیری از گسترش کرونا

لغو برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده برای پیشگیری از گسترش کرونا

 

اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا در میان همکاران و پیرو نامه دبیرکل اتاق بازرگانی ایران پیرامون لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت تمامی جلسات با مدعوین خارج از اتاق، 

دو مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده خود را لغو کرد.

در اطلاعیه اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی با اشاره به نامه دبیرکل اتاق بازرگانی آمده است: « نظر به شرایط ویژه ناشی از شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از ریسک انتشار بیماری در میان همکاران و هم‌چنین تبعیت از نامه دبیرکل محترم اتاق بازرگانی به شماره 19207/2/10/د مورخ 30/12/1398 که به پیوست تقدیم می‌شود هیات‌مدیره اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی ناگزیر است برگزاری دو مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده خود را در تاریخ ششم اسفند 98 لغو کند. زمان بعدی برگزاری دو مجمع فوق متعاقبا اعلام خواهد شد.»

ممنوعیت برگزاری جلسات با افراد مدعو در اتاق بازرگانی ایران

دبیرکل اتاق بازرگانی ایران در نامه‌ای به مدیران و معاونان این اتاق به‌دلیل پیشگیری از شیوع کرونا برگزاری هرگونه جلسه با افراد مدعود در اتاق را ممنوع کرد.

در این نامه آمده است: «یا توجه به مسئله شیوع کرونا در شهرهای مختلف کشور و لزوم پیشگیری از گسترش

این بیماری و با توجه به برگزاری جلسات مختلف در اتاق که بعضا مدعوینی از شهرهای مختلف کشور در آن حضور می‌یابند به اطلاع می‌رساند تا اطلاع ثانوی تمامی جلساتی که با مدعوین خارج از اتاق برگزار می‌شود ممنوع است. کماکان تمامی جلسات داخلی به روال سایق برگزار خواهد شد.

ثبت ديدگاه