همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی

/, اخبار روز, تازه ترین اخبار/همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی

همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی

بسمه تعالی

ارجمند گرامی؛

با سلام؛

احتراماً به اطلاع می‌رساند همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی با هدف حمایت از تولید، ترویج کارآفرینی و جذب ایده های نو در این صنعت و حمایت از ارائه کنندگان خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی، در سال حمایت از تولید داخلی با همکاری مشترک اداره کل تجهیزات پزشکی (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و  شبکه کارآفرینی کشور (دانشگاه تربیت مدرس) در تاریخ 29 و 30  بهمن ماه 1397 در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد.

از جمله حامیان اصلی این رویداد می‌توان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن، تجارت و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

این همایش با محوریت ارزیابی، سنجش و معرفی برترین‌ها در حوزه های: صاحبان ایده و طرح های کسب‏و‏کار، کارآفرینان و نوآوران تجهیزات پزشکی، صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، واردکنندگان دانش فنی و تجهیزات پزشکی در کشور صورت می‌پذیرد.

برنامه های همایش در سالن اصلی شامل سخنرانی مقامات در حوزه تجهیزات پزشکی، پنل ها و کارگاه های تخصصی در حوزه های تجاری سازی شرکت های دانش بنیان، بازاریابی، فرصت های شغلی، بازارهای صادراتی و … در حوزه تجهیزات پزشکی می باشد.

ضمنا نمایشگاه جانبی با حضور اسپانسرها، شرکت های تولیدکننده و وارد کننده و نیز غرفه مخصوص صاحبان ایده در این حوزه برپا خواهد شد. بدین منظور از مسئولین، متخصصین، سرمایه‌گذاران فعال در حوزه تجهیزات پزشکی، مدیران ارشد مجموعه‌ها و بیمارستان‌های دولتی و خصوصی برای بازدید و مشارکت در این همایش دعوت خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر، جهت شرکت در همایش، اسپانسری همایش و یا گرفتن غرفه نمایشگاهی به وب سایت همایش به آدرس www.medicalir.ir  مراجعه نمایند.

 

دبیرخانه همایش: تهران، پل گیشا، دانشگاه تربیت‏مدرس، دانشکده علوم‏انسانی، طبقه همکف، جنب مرکز کارآفرینی

شماره‏های تماس: 3-82884692  ؛  فکس: 82884621

 

ثبت ديدگاه