کارگاه مدیریت ریسک در تحریم

کارگاه مدیریت ریسک در تحریم

مؤسسه آموزشی پژوهش اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌کند:

کارگاه مدیریت ریسک در تحریم

کارگاه «مدیریت ریسک در تحریم و تاثیر آن بر تجالرت بین‌المللی ایران» روز 23 مردادماه از ساعت 9 تا 17 در محل اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.

در این کارگاه که برای نخستین‌بار  در ایران و از سوی مؤسسه آموزشی پژوهش اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود، پروفسور ذوالکفلی بدین (Prof. Zolkifli Bidin) سخنران و مدرس مدارس بانکداری منطقه آسیا سخنرانی خواهد کرد.

«تعریف و درک ریسک تحریمات»، «موقعیت تجارت و تعاملات پولی در زمان تحریم»، «استراتژی‌ها و ابزار ارتباطی موقت در مدیریت ریسک در تحریم‌ها» و «مدیریت تغییر در زمان تحریم‌ها و مدیریت محصولات صادراتی» از مهم‌ترین موضوعاتی است که ذوالکفلی بدین در این کارگاه درباره آن سخنرانی خواهد کرد.

در این کارگاه به موضوعاتی دیگر چون «درک مشکلات در تحریم‌ها و راه‌های مقابله با خطرات تجاری»، «آگاهی از قوانین و مقررات مالی بین‌المللی» و «گزینه‌های عملی و قانونی برای تجارت بین‌المللی» پرداخته خواهد شد.

شکرت‌کنندگان در این کارگاه، گواهی‌نامه معتبر بین‌الملی حضور در سیمنار دانشگاه بین‌الملیی ام‌ام‌یو(MMU) از موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق دریافت می‌کنند.  هزینه حضور در این کارگاه 12،000،000 ریال است که علاقه‌مندان به حضور در آن باید همراه با پر کردن فرم نام‌نویسی پرداخت کنند.

ثبت ديدگاه