برگزاري مجمع عمومي براي تغيير برخي مفاد اساسنامه و انتخاب هيات‌مديره جديد

/, تازه ترین اخبار, مهمترین اخبار/برگزاري مجمع عمومي براي تغيير برخي مفاد اساسنامه و انتخاب هيات‌مديره جديد

برگزاري مجمع عمومي براي تغيير برخي مفاد اساسنامه و انتخاب هيات‌مديره جديد

مجمع فوق العاده اتحاديه

مجمع عمومی فوق‌العاده اتحادیه بازرگانان تجهيزات پزشكي براي تغيير و تصويب مفادي از اساسنامه اين اتحاديه در تاریخ ۰۶/ ۱۲/ ۹۸ از ساعت ۱۴ تا ۱۵ در محل سالن اجتماعات طبقه ۸ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران – شماره ۱۷۵ برگزار می شود.

هم‌چنين مجمع عمومی عادی سالیانه این اتحادیه نیز در تاریخ ۰۶/ ۱۲/ ۹۸ براي انتخاب هيات‌مديره و بازرس از ساعت ۱۵تا ۳۰: ۱۷ در محل سالن اجتماعات طبقه ۸ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.

گزارش عملکرد هیئت مدیره، خزانه دار و بازرس اتحادیه تصویب صورتهای مالی منتهی به تاریخ ۱۲/۲۹/ ۹۷، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و تعیین ورودیه و حق عضویت سالیانه از ديگر موارد دستورجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه اتحاديه است.

اين فراخوان كه به امضاي دبير اتحاديه بازرگانان رسيده، ياتدآور شده است: «طبق بند ۱۰-۲ اساسنامه و استعلام از اتاق ایران، تنها نمایندگان تام‌الاختیار شرکت ( ترجیحا مدیرعامل یا عضو هیئت مدیره) که دارای معرفی‌نامه کتبی (ممهور به مهر شرکت و امضای دارندگان حق امضای اسناد تعهدآور) باشند، مجاز به حضور در جلسه و ارائه رای خواهند بود. هر نفر فقط می تواند یک شرکت را نمایندگی کرده و معرفی نماینده و حضور در مجمع تنها برای شرکت‌هایی مقدور است که دارای عضویت اتحادیه (کارت بازرگانی معتبر اتاق و کارت عضویت فعال اتحادیه) باشند، لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‌ها تقاضا می‌شود نسبت به تکمیل ثبت‌نام و پرداخت حق عضویت / ورودی سال ۹۸ خود حداکثر تا تاریخ۳۰/ ۱۱/ ۹۸  اقدام به‌عمل آورند، زیرا که پس از آن تاریخ، لیست نهایی برای اتاق ارسال مي‌شود و امکان افزودن شرکت جدید و حضور در مجمع، وجود نخواهد داشت.»

اين فراخوان افزوده است: «وفق ماده ۲۳ اساسنامه اتحادیه از تمامي داوطلبان عضویت در هیئت‌مدیره دعوت به‌عمل می‌آید درخواست کتبی خود را تا پایان روز ۲۱ /۱۱/ ۹۸ برای دبیرخانه اتحادیه به شماره ۸۸۹۳۴۰۶۲ و ۸۸۹۳۲۴۴۱ نمابر كنند یا به نشانی: خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریم‌خان، نبش کوچه دوم، پلاک ۵۰، طبقه سوم ، واحد ۱۳ بفرستند.»

طبق اعلام اتاق ایران و دستورالعمل‌های سازمان ثبت شرکت‌ها، تنها آن دسته از اعضا واجد شرایط تلقی می‌شوند که فاقد بدهی‌های مالیاتی و تامین اجتماعی باشند. اساسنامه اتحادیه در وب سایت به نشانی

www.imtumed.com در دسترس است.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران واقع در خیابان طالقانی، تقاطع خ شهید موسوی (فرصت)، شماره ۱۷۵ واقع است.

ثبت ديدگاه