برگزاری اولین فروم تجاری بی‌توبی (B2B) و نمایشگاه ایران و سوریه

/, اخبار روز, تازه ترین اخبار/برگزاری اولین فروم تجاری بی‌توبی (B2B) و نمایشگاه ایران و سوریه

برگزاری اولین فروم تجاری بی‌توبی (B2B) و نمایشگاه ایران و سوریه

اولین فروم تجاری بی‌توبی (B2B) و نمایشگاه ایران و سوریه با پذیرش یک هیات تجاری بلندپایه از کشور سوریه و با حضور وزرای صنعت و تجارت، کشاورزی و روسای بانک مرکزی و روسای اتاق های بازرگانی دو کشور و ۵۰ نفر از تجار و بازرگانان تراز اول سوریه و ۱۰۰ شرکت تولیدی، بازرگانی و خدمائی ایران، سوم و چهارم خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود.

کیوان کاشفی رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه در نامه ای به تشکل‌های عضو اتاق بازرگانی ایران از برگزاری این نمایشگاه خبر داد. او در این نامه نوشت: «پس از حرکت کشور سوریه به سمت ثبات و بازسازی دیپلماسی تجاری جمهوری اسلامی ایران با کشور سوریه، زمینه های کم‌نظیری را جهت حضور پررنگ ایران در بازسازی سوریه و تامین نیازهای کالایی و خدماتی سوریه و حرکت به سمت تجارت چند میلیارد دلاری ایران با سوریه فراهم شده است.»

او افزود: «هیات سوریه از تاریخ ۲ الی ۶ خرداد میهمان جمهوری اسلامی ایران هستند.»

این فروم و نمایشگاه تجاری توسط اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه و مؤسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا و با همکاری وزارت راه و شهرسازی، ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه و اتاق بازرگانی ایران، سازمان توسعه تجارت، مرکز تجارت ایران در دمشق و اتحادیه اتاق‌های بازرگانی سوریه برگزار می‌شود.

این فروم و نمایشگاه تجاری در حوزهای «صنایع غذایی، کشاورزی و دامپرودی»، «مصالح، لوازم و صنایع ساختمال»، «خدمات و تجهیزات فنی و مهندسی، صنعتی و زیر ساختی»، «تجهیزات و لوازم پزشکی و دارو»، «قطعات و لوازم خودرو و ماشین آلات کشاورزی» و «نفت، گاز و پتروشیمی برگزار خواهدشد.

اعضا شرکت‌کننده از ۲۰ درصد یارانه حمایتی برخوردار خواهند بود و می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه فروم و نمایشگاه تجاری به شماره های ۶۶۵۶۳۱۱۸ و ۶۶۵۶۳۱۴۴-۰۲۱ تماس بگیرند یا به وبسایت WWW.FFTF.IR مراجعه کنند.

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۱:۱۱:۲۰ یکشنبه ۹۹/۱۲/۲۴|اتحادیه, اخبار روز, تازه ترین اخبار|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه