گردآوري كمك‌ براي سيل‌زدگان سيستان و بلوچستان

/, تازه ترین اخبار, مهمترین اخبار/گردآوري كمك‌ براي سيل‌زدگان سيستان و بلوچستان

گردآوري كمك‌ براي سيل‌زدگان سيستان و بلوچستان

 

اتحاديه بازرگانان تجهيزات پزشكي در نامه‌اي به شركت‌هاي تجهيزات پزشكي اعلام كرد اين اتحاديه آماده گردآوري كمك‌هاي ي اعضا به سيل‌زدگان سيستان و بلوچستان است.

در اين اطلاعيه آمده است: «با ناله‌های کودکان آلاچیق‌نشین بغض آسمان شکفت و سیل تنها سرپناهش را هم بلعید. شاهد اشک و اندوه دیگران بودن خوشایند نیست اما شاهد اشک شوق بودن لذت‌بخش ترین حسی است که می‌توان تجربه کرد. همکاران و مردم عزیز سرزمینمان ایران بیایید این بار هم فرشتگان را به استشمام بوی خوش مهربانی میهمان کنیم و با یاری رساندن به هموطنانمان در سیستان و بلوچستان سربلند شویم. اتحادیه شما افتخار را دارد میزبان و رابط کمک های شما به رنج کشیدگان سیل در سرزمین نخل و آفتاب سیستان و بلوچستان عزیز باشد… »

اين نامه افزوده است: «عزیزان ما نیازمند اقلام زیر هستند، از این فرصت مغتنم در یاری‌رساندن به این مهربانان مرزنشین خودمان را محروم نکنیم .در صورت تمایل به همیاری در این امر مهم لطفا” جهت هماهنگی با خانم ناطقی در اتحادیه در تماس باشید. »

«مواد خوراکی اعم از حبوبات (عدس، نخود، لوبیا)، برنج، کنسروجات، غذاهای سرد، آب، قند، چای، پوشک بچه، لوازم بهداشتی بانوان، دستکال کاغذی، صابون، پودر لباسشویی، مایع ظرفشویی و دستشویی، پتو و زیرانداز، پوشاک و کفش» اقلام كمكي است كه اتحاديه بازرگانان تجهيزات پزشكي براي كمك به سيل‌زدگان گردآوري خواهد كرد.

اين نامه در پايان آورده است: «عزیزانی که تمایل به کمک نقدی دارند از طریق دبیر مجمع خیرین اتحادیه اصناف آقای بیژن فرزانه با شماره ۰۹۱۲۱۰۵۸۷۸۰ می توانند هماهنگی لازم را انجام دهند.»

ثبت ديدگاه